Vyhledávání

Konference: Muzeum a změna VI

Srdečně Vás zveme na konferenci Muzeum a změna VI / The Museum and Change VI. ikona souboruPozvánka

 


První cirkulář pozvánky, kde je také online přihláška.

Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s., ve spolupráci s Národním muzeem, Český komitétem Modrého štítu a dalšími partnery připravuje na podzimní dny tematicky ucelenou mezinárodní konferenci s názvem Muzeum a změna VI / The Museum and Change VI.

V pořadí již šestý ročník akce tentokrát s podtitulem Strategie, trendy, vize a nové pohledy proběhne ve dnech 24.–25. října 2023 v prostorách Nové budovy Národního muzea. Konference se uskuteční s finanční podporou Ministerstva kultury.

Vycházíme z osvědčeného postupu z minulých let, a proto Vás oslovujeme ve fázi přípravy konference, abyste sami určili její obsahovou náplň a aby tak přímo reagovala na Vaše potřeby. V ONLINE PŘIHLÁŠCE uveďte konkrétní otázky nebo tematické okruhy, které jsou pro Vás aktuální, o nichž byste chtěli diskutovat, nebo cítíte potřebu o nich načerpat chybějící informace. Vaše reakce mohou významně ovlivnit podobu akce, jejíž průběh bude podobný jako v předchozích ročnících.

K vystoupení se mohou přihlásit zájemci s příspěvkem v rozsahu max. 15 minut. Přednášející žádáme o dodání názvu přednášky, stručných tezí příspěvku (max. 5 řádků textu) a krátkého profesního životopisu (max. 5 řádků textu) v rámci 1. cirkuláře.


Veškeré informace a materiály budou průběžně zveřejňovány na http://www.cz-museums.cz.


Vytvořeno 9.8.2023 11:09:14 - aktualizováno 17.8.2023 10:27:17 | přečteno 509x | kveta.vitvarova