Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska

Vyhledávání

Krajské sekce

jsou tvořeny členy Sdružení se sídlem v krajích podle Stanov SHS ČMS. 

Jsou orgánem Sdružení, jehož prostřednictvím jsou členové v daném regionu informováni o činnosti výboru Sdružení a předsednictva. Jsou oprávněny podávat podněty a doporučení jiným orgánům Sdružení. Jejich zasedání se konají nejméně dvakrát ročně, svolává a řídí je garant krajské sekce - člen předsednictva za příslušný kraj. Tento garant zve na zasedání všechny řádné i přidružené členy v kraji, zástupce kraje a příslušného územního pracoviště Národního památkového ústavu. Na pozvání garanta se mohou jednání krajské sekce zúčastnit i zástupci obcí příslušného kraje, které nejsou členy Sdružení, případně jiné osoby.

Krajská sekce

Garant krajské sekce

JIHOČESKÝ KRAJ

Bechyně, České Budějovice, Český Krumlov, Dačice, Jindřichův Hradec, Lomnice nad Lužnicí, Nové Hrady, Písek, Prachatice,
Slavonice, Soběslav, Tábor,  Trhové Sviny, Třeboň, Vimperk 

Jindřich Blaha - starosta města Soběslav

JIHOMORAVSKÝ KRAJ

Boskovice, Dolní Kounice, Ivančice, Krásensko, Lomnice, Mikulov, Moravský Krumlov, Oslavany, Rosice, Strážnice, Veselí nad Moravou,
Vyškov, Znojmo, Brno 

Marek Fišer
náměstek primátora - Brno

KARLOVARSKÝ KRAJ

Abertamy, Bečov nad Teplou, Františkovy Lázně, Horní Blatná, Horní Slavkov, Cheb, Jáchymov, Karlovy Vary, Loket, Ostrov, Teplá, Toužim,
Valeč, Žlutice 

Antonín Jalovec
starosta - Cheb

KRAJ VYSOČINA

Brtnice, Havlíčkův Brod, Chotěboř, Jaroměřice nad Rokytnou, Jemnice, Jihlava, Jimramov, Kralice nad Oslavou, Moravské Budějovice,
Náměšť nad Oslavou, Nové Město na Moravě, Pacov, Pelhřimov, Počátky, Polná, Přibyslav, Telč, Třebíč, Třešť, Velká Bíteš, Velké Meziříčí

Libor Honzárek
místostarosta - Havlíčkův Brod

KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ

Broumov, Hostinné, Dobruška, Hradec Králové, Jaroměř, Jičín, Křinice, Kuks, Nové Město nad Mětují, Opočno, Rokytnice v Orlických horách, Sobotka,
Žacléř, Železnice

Věra Pourová
náměstkyně primátora - Hradec Králové

LIBERECKÝ KRAJ

Dubá, Benecko, Česká Lípa, Hrádek nad Nisou, Jablonné v Podještědí, Jilemnice, Kamenický Šenov, Lomnice nad Popelkou, Nový Bor,
Turnov, Zákupy,  Železný Brod

Jana Svobodová
místostarostka -Turnov

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

Bílovec,  Brušperk, Frýdek-Místek, Fulnek, Karviná, Nový Jičín, Odry, Opava, Příbor, Štramberk

Stanislav Kopecký
místostarosta - Nový Jičín

OLOMOUCKÝ KRAJ

Lipník nad Bečvou, Litovel, Náměšť na Hané, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šternberk, Šumperk, Tovačov, Uničov, Zlaté Hory

Markéta Záleská
náměstkyně primátora - Olomouc

PARDUBICKÝ KRAJ

Bystré, Dašice, Heřmanův Městec, Hlinsko, Chrast, Chroustovice, Chrudim, Jablonné nad Orlicí, Jevíčko, Králíky, Lanškroun, Letohrad, Litomyšl,
Luže, Moravská Třebová, Pardubice, Polička, Předhradí, Svitavy, Vysoké Mýto, Žamberk

David Šimek
starosta - Svitavy

PLZEŇSKÝ KRAJ

Bor, Domažlice, Horšovská Týn, Horažďovice, Kašperské Hory, Klatovy, Manětín, Město Touškov, Planá, Poběžovice, Rokycany, Spálené Poříčí, Nepomuk,
Tachov

Rudolf Salvetr
starosta - Klatovy

STŘEDOČESKÝ KRAJ

Bělá pod Bezdězem, Benátky nad Jizerou, Beroun, Boseň, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Čáslav, Dolní Krupá, Jílové u Prahy, Kouřim, Křinec,
Kutná Hora, Mělník, Mníšek pod Brdy, Mšeno, Nový Knín, Nymburk, Poděbrady, Sedlec-Prčice, Slaný, Smečno, Velvary, Zlonice, Žehušice

Jaroslav Verner
starosta - Bělá pod Bezdězem

ÚSTECKÝ KRAJ

Benešov nad Ploučnicí, Budyně nad Ohří, Česká Kamenice, Duchcov, Chomutov, Jiřetín pod Jedlovou, Kadaň, Klášterec nad Ohří, Litoměřice, Mašťov, Roudnice nad Labem, Štětí, Terezín, Úštěk, Žatec

David Kodytek
starosta - Klášterec nad Ohří

ZLÍNSKÝ KRAJ

Holešov, Kelč, Kroměříž, Luhačovice, Napajedla, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Uherský Ostroh, Valašské Meziříčí, Vizovice, Vlčnov

Jaroslav Zatloukal
místostarosta - Uherské Hradiště

Hl. m. PRAHA

Praha1, Praha 2, Praha 3, Praha-Troja


Václav Vondrášek místostarosta - Praha 2



26.7.2016 13:34:08 - aktualizováno 12.4.2019 10:32:52 | přečteno 3848x | tana
 

Sdružení historických sídel
Čech, Moravy a Slezska

Sekretariát:
Opletalova ulice 29
110 00 Praha 1

tel.: +420 224 237 558
tel./fax: +420 224 213 166
e-mail: info@shscms.cz
www.shscms.cz
www.ehd.cz
Další kontakty

Úřední hodiny:
Po - Čt: 8.00-16.00 hod.
Pá: 8.00-14.00 hod.

 
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2021
load